KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 8605030
nr 860 5030
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Blyertsteckning, Torsten Renqvist (1924-2007), Elefanter, momogramsignerad TR- 52, 20x25
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 november 2013
kl 19:23:50
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
1.000 kr
700 kr
1.500 kr
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist